Dom ProduktyPasta do zębów Tube

ABL 220/12 DIA 25 * 114.3 Druk offsetowy pasta laminowana z lakierem matowym

ABL 220/12 DIA 25 * 114.3 Druk offsetowy pasta laminowana z lakierem matowym

  • ABL 220/12 DIA 25 * 114.3 Offset Printing Toothpaste Laminated Tube With Matte Varnish
  • ABL 220/12 DIA 25 * 114.3 Offset Printing Toothpaste Laminated Tube With Matte Varnish
  • ABL 220/12 DIA 25 * 114.3 Offset Printing Toothpaste Laminated Tube With Matte Varnish
 • ABL 220/12 DIA 25 * 114.3 Offset Printing Toothpaste Laminated Tube With Matte Varnish

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Sanying
  Orzecznictwo: ISO9001,BV,QS
  Numer modelu: Rurka do zębów

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 50 000 sztuk
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Wewnętrzna torba i karton
  Czas dostawy: 30-35 dni
  Zasady płatności: Nieodwołalny LC przy oczach lub TT z wyprzedzeniem
  Możliwość Supply: 350000pcs/dobę
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Średnica: 25mm Długość: 114,3 mm
  Grubość: 220 materiał: ABL220 / 12
  Drukowanie: Druk offsetowy Kolor sieci: Biała sieć
  Kolor: 4 kolory Lakier: Matowy
  Objętość: 50g ramię: Gwint S13
  Uszczelka górna: Uszczelka górna aluminiowe WPR: Nakrętka

  ABL 220/12 DIA25 * 114.3 Druk offsetowy pasta laminowana z lakierem matowym

  Laminowane rurki oferują produktom przewagę konkurencyjną na rynku i są stosowane na całym świecie do pakowania w produkty do pielęgnacji ciała, żywności, produktów farmaceutycznych i przemysłowych. Sama branża do higieny jamy ustnej przyczynia się prawie do 70% całkowitej produkcji rur laminowanych, podczas gdy coraz większa ich liczba dotyczy sektora kosmetycznego.

  Dzięki doskonałym właściwościom barierowym laminowane rury są ekonomicznym rozwiązaniem, które pomaga wydłużyć trwałość produktu. Ich gładkie, elastyczne i miękkie powierzchnie zapewniają doskonałą szczelność i zapewniają dużą szybkość napełniania linii podczas pakowania. Ich właściwości obejmują bariery dla lepszych smaków i retencji wilgoci, otwory typu pin-hole dla produktów o małej lepkości i uszczelnienia dyszy z możliwością tłoczenia na gorąco folii.

  Nasze róŜne obejmują róŜne typy rur laminowanych, jak rury laminowane lekami, artykuły wellness związane z laminowanymi rurami podłogowymi oraz inne laminowane rury przeznaczone do pakowania przedmiotów płynnych. Jako producenci lamp warstwowych w Indiach, ale również zapewniają liczne przedmioty płynne w jak najlepszy sposób. Zwykle jesteśmy dostawcami rur laminowanych od kilku lat, a nasza wiedza pozwala Stanom Zjednoczonym zrozumieć, że nasz klient chce znacznie. Zazwyczaj oferujemy różny wybór dla różnych sektorów produktów na naprawdę rozsądnych kosztach obok kilku rozsądnych opcji, aby producenci laminowanych rurek spełniły swoje skuteczne wymagania w jak najlepszy sposób.

  Trend:

  ABL : Laminaty aluminiowe

  Rury ABL posiadają barierkę z folii aluminiowej, która zapewnia lepszą barierę światła, powietrza i wilgoci wraz z mniejszą absorpcją smaku. Gęstość materiału zapewnia bardziej trwałą rurkę i pozwala na dodatkowe dozowanie zawartości produktu. Pasty, maści, kremy i żele, które zazwyczaj zawierają środki do czyszczenia zębów, a także produkty bez recepty i produkty farmaceutyczne, są dobrze dostępne w opakowaniach ABL.

  PBL: Laminaty z tworzywa sztucznego

  Struktury PBL są dobrą opcją dla opakowań, które muszą utrzymywać formę i kształt. Prezentuje bardziej kosmetyczny wygląd i jest przyjazny dla środowiska. Można wyposażyć specjalne bariery, takie jak EVOH (Polimer etylenu z etylenem winylu) zapewniające wysoką odporność chemiczną. Standardowy materiał jest oferowany w kolorze białym lub naturalnym (przezroczystym), ale można również opracować specjalne kolory niestandardowe.

  Materiały specjalistyczne i niestandardowe

  Metaliczny, opalizujący, holograficzny, delikatny dotyk lub niestandardowy kolorowy materiał z pewnością przyciąga uwagę klienta, dodając do wyglądu i wyglądu. W przypadku preparatów agresywnych lub trudnych do utrzymania, Sanying może dostosowywać odpowiednie materiały do ​​każdego rodzaju potrzeb. Oferujemy różne wytrzymałości i grubości barier w wstęgach, aby spełniały różne wymagania (5 warstw warstw laminowanych, warstwa barierowa - ani folia aluminiowa, ani EVOH na laminat z tworzywa sztucznego, warstwa kopolimeru / warstwa i polietylen).


  Zwiększone zapotrzebowanie na opakowania z rur od przemysłu farmaceutycznego:

  Szybka urbanizacja i rosnąca świadomość zdrowotna przyczyniają się do wzrostu przemysłu farmaceutycznego. Wzrost przychodów na jednego mieszkańca spowodował wzrost siły nabywczej na całym świecie. Konsumenci coraz częściej zmieniają się od tradycyjnych metod wytwarzania leków do bardziej produktywnych jednostek produkcyjnych, w związku z czym producenci narkotyków coraz częściej inwestują w zaawansowane urządzenia i technologie.

  Poprawki w procesie produkcyjnym i wzrost efektywności pozwoliły producentom leków na całym świecie zwiększyć podaż i zaspokoić zapotrzebowanie na inhalanty, aerozole i maści przy zachowaniu standardów jakości.

  Wzrost popytu na opakowania z tworzyw sztucznych:

  Przemysł farmaceutyczny jest głównym końcowym użytkownikiem opakowań rurowych, gdzie leki są pakowane w opakowania z tworzyw sztucznych. Oprócz stosunkowo niedrogich, tworzywa sztuczne są lekkie, co pozwala zmniejszyć koszty transportu i ułatwiać natychmiastowe usuwanie.

  Co więcej, gwałtowna ewolucja przemysłu kosmetycznego wymaga innowacji w opakowaniach, najlepiej wdrażanych w opakowaniach plastikowych. Tworzywa sztuczne mogą być formowane na różne kształty i rozmiary, aby ułatwić konsumpcję, przechowywanie i transport różnych produktów kosmetycznych. W związku z tym spodziewamy się wzrostu przemysłu kosmetycznego w celu zwiększenia sprzedaży wyrobów z tworzyw sztucznych.

  Szczegóły rurki:

  Cechy:

  ▶ Nasi klienci rur farmaceutycznych na całym świecie: Mentholatum, Wuhan Mayinglong, Mebo, itp. Sanying osiągnął ponad 80% laminowanych rur farmaceutycznych w Chinach.

  ▶ Szczycimy się stworzeniem bezpiecznej, zielonej i przyjaznej dla środowiska konstrukcji produktu i systemu produkcyjnego. Posiadamy ponad 100 zestawów różnych urządzeń produkcyjnych, które są ustawiane zgodnie z normami GMP, w tym tworzeniem rozdmuchiwanej folii. Oczyszczalni o czystości 100 000, która zajmuje się drukowaniem, laminowaniem, rozcinaniem, robieniem kieszonek i rurą.

  Zaawansowane urządzenia do produkcji i testowania; Ultra-clean paltform do kontroli bakterii, screenera zanieczyszczeń i automatycznego krzepnięcia. Wszystkie produkty są drukowane z użyciem benzenu i butanonu w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktu.

  ▶ W porównaniu z tradycyjną aluminiową tubą farmaceutyczną, nasza laminowana tuba z nadrukiem offsetowym zapewnia konkurencyjne i atrakcyjne wyglądy.

  ▶ Specjalny materiał (ABL275 / 20) jest stosowany w rurkach farmaceutycznych. Grubość folii Aluminmum wynosi 20μ grubości stosowanej jako bariera. Te rury są dobrą barierą dla gazu, światła, wilgoci i zapachu, a także są odporne na oleje i zanieczyszczenia. Może być zapieczętowany termicznie.

  ▶ Różne rozmiary: dia12.7, 16, 19, 22, 25, 28, 30, 32, 35, 38, 40, 50, 60 mm .. I możemy dostarczyć wiele rodzajów pleśni i czapek.

  ▶ Stosowanie maści, w tym kremu beriberi, kremu do nalewania, kremu hemoroidalnego, maści do oczu, chiblaina wargi, bólu kremu itp.

  Materiał opakowania farmaceutycznego Huk
  Średnica farmaceutycznego opakowania z kremem śmietanki 12,7 mm do 60 mm
  Pojemność opakowań z kremem farmaceutycznym Od 2ml do 500ml
  Kształt farmaceutycznych opakowań z kremem śmietanki Kształt okrągły, owalny i płaski
  Długość Opakowania Opakowania Medycznego Kremu Regulowana w zakresie pojemności tubki
  Warstwy s farmaceutycznych opakowań z kremem żelowym Warstwa jednowarstwowa, dwuwarstwowa i pięciowarstwowa
  Kolor s farmaceutycznych kremowych opakowań Przezroczyste, białe i kolorowe z lakierem lakierowym i matowym
  Ozdoby Opakowania Opakowania Farmaceutycznego Sześciokolorowe drukowanie offsetowe, sitodruk, tłoczenie na gorąco i etykietowanie, dziewięciokolorowe drukowanie wklęsłego
  Czapki Opakowania farmaceutycznego Cream Tube Nakrętki, nasadki do klapek, skręcone, szminka, nasadka do klapki, płaskie czapki, wytłoczone czapki, długie czapki z dyszami, unmbrell

  Witamy w Sanying:

  Szczegóły kontaktu
  San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)

  Osoba kontaktowa: dongxy

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Najlepsze produkty
  Inne produkty