Dom

San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość ABL laminowane Tube na sprzedaż
dobra jakość ABL laminowane Tube na sprzedaż
Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
Film Blowing Machine Druk wklęsły Laminated Machine Tube Making Machine Silkscreen Printing Machine
Film Blowing Machine
Druk wklęsły
Laminated Machine
Tube Making Machine
Silkscreen Printing Machine

Film Blowing Machine

Druk wklęsły

Laminated Machine

Tube Making Machine

Silkscreen Printing Machine

1 2 3 4
Tubing Laminowanie Slitting Pouch Making
Tubing
Laminowanie
Slitting
Pouch Making

Tubing

Laminowanie

Slitting

Pouch Making

1 2 3
R&D Engineer R&D Engineer R&D Engineer
R&D Engineer
R&D Engineer
R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

 • Linia produkcyjna
  ★ fabryczne wyposażenie:

  Automatyzacja i wiedza są orientacją naszej działalności. Wprowadziliśmy system ERP firmy Sanying oraz zaawansowane urządzenia do produkcji i badań z zagranicy, aby podnieść naszą jakość. W Sanying każda procedura produkcyjna i każde stanowisko maszyny są podłączone do systemu ERP, aby osiągnąć nasz cel. szybka produkcja, dokładne pomiary i wiedza na temat procesów w celu zagwarantowania jakości produktu.

  Firma wprowadziła wielowarstwowe linie rozdmuchiwanych folii WH, 20 linii z wysokimi prędkościami KMK i 10 linii rurowych urządzeń AISA ze Szwajcarii, kilka wysokiej jakości maszyn do wytłaczania współbieżnego z Niemiec (Davis-Standard) i Japonii (Sumitomo), a także szybkobieżne linie do cięcia z Niemiec (CommScope) .Sanying zajmuje się również opracowywaniem automatycznych maszyn chodnikowych i szybkobieżnych płaskich maszyn sitodrukowych .

  ★ Automatyzacja:

  System ERP

  Zaawansowany system ERP, zapewnia wysoki poziom czasu w pełnej obsłudze i niskim poziomie zapasów. Jest to możliwe zarówno w celu poprawy zadowolenia klienta, jak i zmniejszenia kosztów.

  Zautomatyzowane przechowywanie

  Zawiera pomieszczenie do zestalania, przechowywania płyt, półproduktów i gotowych produktów. Wcześniej 14 000 miejsc, zajmuje powierzchnię 1800m², które wszystkie pozycje są połączone z systemem ERP, aby automatycznie sterować ruchem.

  Automatyczny system podawania

  5 plastikowych kadzi do przechowywania granulek, może pomieścić 350 ton żywicy, automatyczne dozowanie i zapotrzebowanie można dostarczyć na różne linie produkcyjne.

 • OEM / ODM

   

   

 • R
  Wierzymy, że świetny produkt jest zbudowany na podstawie wszystkich profesjonalnych doświadczeń i wkładu pracownika. Od początku nowej relacji z klientem do wsparcia ongong, nasz zespół specjalistów ma jeden cel, którym jest zadowolenie klienta.

  Nasza firma, koncentrując się na dziedzinie laminowanych materiałów opakowaniowych, założyła niezależne centrum badawczo-rozwojowe, wprowadziła talenty z zaawansowanymi technologiami i opracowała pierwszorzędne zespoły badawczo-rozwojowe technologii. Obecnie mamy 15 profesjonalnych inżynierów ds. Badań i rozwoju, w tym 7 inżynierów sprzętu i technologii oraz 8 inżynierów ds. Badań i rozwoju produktów. 13 zaawansowanych urządzeń doświadczalnych oraz urządzeń do produkcji i testowania są wprowadzane z zagranicy po ogromnych kosztach w celu sprawdzenia jakości surowców, półproduktów i gotowych produktów w różnych procesach.

  Nagroda - od CPPIA ( China Plastics Processing Industry Association )

Szczegóły kontaktu
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)

Osoba kontaktowa: Mr. Fan

Tel: 86-0512-82770301

Faks: 86-0512-82770555

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)