Dom

San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość ABL laminowane Tube na sprzedaż
dobra jakość ABL laminowane Tube na sprzedaż
Opinie klientów
Dzięki za twoją obsługę i wielkie wsparcie.

—— Vivian

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)
Film Blowing Machine
Druk wklęsły
Laminated Machine
Tube Making Machine
Silkscreen Printing Machine

Film Blowing Machine

Druk wklęsły

Laminated Machine

Tube Making Machine

Silkscreen Printing Machine

1 2 3 4
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)
Tubing
Laminowanie
Slitting
Pouch Making

Tubing

Laminowanie

Slitting

Pouch Making

1 2 3
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)
R&D Engineer
R&D Engineer
R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

R&D Engineer

 • Linia produkcyjna
  ★ Wyposażenie fabryczne:

  Sanying przedstawił WH wielowarstwowe linie do rozdmuchiwania folii, 20 wykładzin o wysokiej prędkości KMK i 10 linii do rur AISA ze Szwajcarii, kilka wysokiej jakości maszyn do laminowania współwytłaczanego z Niemiec (Davis-Standard) i Japonii (Sumitomo), a także wysokie linie szybkiego cięcia z Niemiec (CommScope). Każdy z nich zajmuje się również opracowywaniem automatów do obróbki i szybkich płaskich maszyn sitodrukowych .

  ★ Automatyzacja:

  Automatyzacja i wiedza są kierunkami działalności naszej firmy. Wprowadziliśmy system ERP firmy Sanying i zaawansowany sprzęt do produkcji i badań z zagranicy, aby podnieść naszą jakość. W Sanying każda procedura produkcji i każda stacja maszynowa są połączone z systemem ERP, aby osiągnąć nasz szybka produkcja, dokładne pomiary i wiedza procesowa gwarantująca jakość produktu.

  System ERP

  Zaawansowany system ERP, zapewnia wysoki poziom na czas w pełnej obsłudze i niski poziom zapasów. Możliwe jest zarówno zwiększenie satysfakcji klienta, jak i zmniejszenie kosztów.

  Automatyczne przechowywanie

  Zawiera pomieszczenie do krzepnięcia, składowanie płyt, półprodukty i produkty gotowe. Prawie 14 000 pozycji zajmuje powierzchnię 1800 m², a wszystkie pozycje są połączone z systemem ERP w celu automatycznego sterowania ruchem.

  Automatyczny system podawania

  5 kadzi z tworzywa sztucznego do przechowywania granulatu, może pomieścić 350 ton żywicy, automatyczne odmierzanie i zapotrzebowanie można dostarczyć na różne linie produkcyjne.

 • OEM / ODM

   

   

 • R & D
  Wierzymy, że świetny produkt jest zbudowany na podstawie wszystkich profesjonalnych doświadczeń i wkładu pracownika. Od początku nowej relacji z klientem do wsparcia ongong, nasz zespół specjalistów ma jeden cel, którym jest zadowolenie klienta.

  Nasza firma, koncentrując się na dziedzinie laminowanych materiałów opakowaniowych, założyła niezależne centrum badawczo-rozwojowe, wprowadziła talenty z zaawansowanymi technologiami i opracowała pierwszorzędne zespoły badawczo-rozwojowe technologii. Obecnie mamy 15 profesjonalnych inżynierów ds. Badań i rozwoju, w tym 7 inżynierów sprzętu i technologii oraz 8 inżynierów ds. Badań i rozwoju produktów. 13 zaawansowanych urządzeń doświadczalnych oraz urządzeń do produkcji i testowania są wprowadzane z zagranicy po ogromnych kosztach w celu sprawdzenia jakości surowców, półproduktów i gotowych produktów w różnych procesach.

  Nagroda - od CPPIA ( China Plastics Processing Industry Association )

Szczegóły kontaktu
San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)

Osoba kontaktowa: Mr. Fan

Tel: 86-0512-82770301

Faks: 86-0512-82770555

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)