Dom ProduktyOpakowanie farmaceutyczne Tube

Druk fleksograficzny ABL 275/20 Opakowanie opakowaniowe żywności 0,68 OZ

Druk fleksograficzny ABL 275/20 Opakowanie opakowaniowe żywności 0,68 OZ

  • Flexo Printing ABL 275 / 20 Collapsible Tube Food Packaging 0.68 OZ
  • Flexo Printing ABL 275 / 20 Collapsible Tube Food Packaging 0.68 OZ
  • Flexo Printing ABL 275 / 20 Collapsible Tube Food Packaging 0.68 OZ
  • Flexo Printing ABL 275 / 20 Collapsible Tube Food Packaging 0.68 OZ
 • Flexo Printing ABL 275 / 20 Collapsible Tube Food Packaging 0.68 OZ

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Sanying
  Orzecznictwo: ISO9001,BV,QS
  Numer modelu: Farmaceutycznych Tube

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 50 000 sztuk
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Wewnętrzna torba i karton
  Czas dostawy: 30-35 dni
  Zasady płatności: Nieodwołalny LC przy oczach lub TT z wyprzedzeniem
  Możliwość Supply: 350000pcs/dobę
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Średnica: 19 mm Długość: 130,2 mm
  Grubość: 275 materiał: ABL275 / 20
  Druk: druku fleksograficznego Kolor sieci: Biała sieć
  Kolor: 4 kolory Objętość: 0,68 OZ
  ramię: Wątek S13 Uszczelka górna: Uszczelka górna aluminiowe
  WPR: Nakrętka

  D19 * 130,2 mm ABL275 / 20 Grubość Składana tuba farmaceutyczna

  Wszyscy zajmujemy się produkcją rur z tworzyw sztucznych, które są szeroko stosowane w kosmetyce, farmacji i pakowaniu żywności. Specjalizujemy się w produkcji rur o średnicach od 12,7 mm do 60 mm, pojemności od 3 ml do 500 ml i kształcie od okrągłych do owalnych płaszczyzn.
  Posiadamy szereg zaawansowanych linii produktów oraz profesjonalne urządzenia testowe i egzaminacyjne. Możemy pochwalić się również naszymi wyspecjalizowanymi pracownikami, wybitnymi pracownikami badawczo-rozwojowymi i kadrą kierowniczą, którzy gwarantują nam niezawodną jakość i dobrą obsługę. Zdobyliśmy dobrą opinię wśród klientów za wysoką jakość, konkurencyjną cenę i zaawansowane techniki.

  Trend:

  rynek opakowań:

  Potrzeba wygody klienta;
  Zwiększone zapotrzebowanie ze strony przemysłu farmaceutycznego;
  Wzrost popytu na opakowania z tworzyw sztucznych;
  Zwiększony globalny handel;
  Potrzeba wygody klienta.


  Zrównoważone materiały:
  Silniejsza ochrona bariery zwiększa stabilność dzięki łańcuchowi dostaw;
  Łatwość otwierania przy niewielkich wymiarach;
  Zwiększona estetyka.


  Zwiększone zapotrzebowanie na opakowania rurowe z branży farmaceutycznej:

  Szybka urbanizacja i rosnąca świadomość zdrowotna przyczyniają się do rozwoju przemysłu farmaceutycznego. Ponadto wzrost dochodu na mieszkańca spowodował wzrost siły nabywczej na całym świecie. Konsumenci coraz częściej przechodzą od tradycyjnych metod produkcji leków do bardziej technologicznych jednostek produkcyjnych, dla których producenci leków coraz częściej inwestują w sprzęt i technologię high-tech.

  Zmiany w procesie produkcji i przyrost wydajności umożliwiły producentom leków na całym świecie zwiększenie podaży i zaspokojenie popytu na środki do inhalacji, aerozole i maści przy zachowaniu standardów jakości.

  Wzrost popytu na opakowania z tworzyw sztucznych:

  Przemysł farmaceutyczny jest głównym użytkownikiem końcowym opakowań rurowych, w których leki pakowane są w plastikowe opakowania. Oprócz tego, że są stosunkowo niedrogie, tworzywa sztuczne są lekkie, co pozwala zmniejszyć koszty transportu i ułatwić natychmiastową utylizację.

  Co więcej, szybka ewolucja branży kosmetycznej wymaga innowacji w dziedzinie opakowań, co najlepiej można wdrożyć za pomocą opakowań z tworzyw sztucznych. Tworzywa sztuczne mogą być formowane w różne kształty i rozmiary, aby ułatwić konsumpcję, przechowywanie i transport różnych produktów do pielęgnacji urody. Dlatego spodziewamy się, że wzrost w branży kosmetycznej spowoduje wzrost sprzedaży opakowań z tworzyw sztucznych.

  Szczegóły rury:

  Cechy:

  ▶ Nasi klienci rur farmaceutycznych są na całym świecie: Mentholatum, Wuhan Mayinglong, Mebo, itp. Sanying osiągnął ponad 80% laminowanych rur farmaceutycznych w Chinach.

  ▶ Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy bezpieczną, ekologiczną i przyjazną dla środowiska strukturę produktów i system produkcyjny. Posiadamy ponad 100 zestawów różnych urządzeń produkcyjnych, które są konfigurowane zgodnie ze standardami GMP, w tym ustanowienie dmuchanego filmu. oczyszczalnia o 100 000 stopni, w której mieści się drukowanie, laminowanie, cięcie wzdłużne, wytwarzanie woreczków i wytwarzanie rurek.

  Zaawansowany sprzęt do produkcji i testowania, Ultra-czysty paltform do kontroli bakterii, przesiewacz zanieczyszczeń i automatyczny pokój krzepnięcia. Wszystkie produkty są drukowane za pomocą tuszu wolnego od benzenu i butanonu w celu zapewnienia jakości produktu i bezpieczeństwa.

  ▶ W porównaniu z tradycyjną aluminiową rurą farmaceutyczną, nasza laminowana tuba wykorzystująca druk offsetowy zapewnia konkurencyjny i atrakcyjny wygląd.

  ▶ Specjalny materiał (ABL275 / 20) służy do produkcji rurki farmaceutycznej. Folia aluminiowo-aluminiowa o grubości 20μ stosowana jako bariera. Rurki te są dobrą barierą dla gazu, światła, wilgoci i zapachu oraz są odporne na olej i zanieczyszczenia. Może być zgrzewany.

  ▶ Różne rozmiary: dia 12,7, 16, 19, 22, 25, 28, 30, 32, 35, 38, 40, 50, 60 mm. Możemy dostarczyć wiele rodzajów form na ramionach i czapek.

  ▶ Stosuje się go w maściach, w tym krem ​​beri-beri, krem ​​na oparzenia, krem ​​na hemoroidy, maść do oczu, lejek chiblainowy, krem ​​na balsam, itp.

  Materiał farmaceutycznego opakowania z kremem Huk
  Średnica farmaceutycznego opakowania z kremem 12,7 mm do 60 mm
  Pojemność farmaceutycznego opakowania z tubką Od 2 ml do 500 ml
  Kształt farmaceutycznego opakowania z kremem Okrągły, owalny i płaski kształt
  Długość ciała opakowania farmaceutycznych kremów Dostosowany w zakresie pojemności tuby
  Layer s of Pharmaceutical Cream Tube Packaging Jednowarstwowa, dwuwarstwowa i pięciowarstwowa
  Color s of Pharmaceutical Cream Tube Packaging Przezroczysty, biały i kolorowy z błyszczącym lakierem i matowym lakierem
  Dekoracja farmaceutycznego opakowania z kremem Sześciokolorowe drukowanie offsetowe, druk sitodruk, wytłaczanie na gorąco i etykietowanie, dziewięciobarwne drukowanie wklęsłodrukowe
  Czapki Of Pharmaceutical Cream Tube Packaging Zakrętki, kapsle, twist-off, szminka, pozycjonowana nakładka typu flip-top, płaskie czapki, ekstrudowane nasadki, długie nasadki dysz, unmbrell

  Witamy w Sanying:

  Etykietka:

  Sex medyczne,

  medycyna

  Szczegóły kontaktu
  San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.)

  Osoba kontaktowa: dongxy

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Najlepsze produkty
  Inne produkty